دانش آموزان تلاشگر    

  لینکهای مفید    
  آمار بازدید    
تعداد بازدید : 480091
کاربران آنلاین : 7
Skip Navigation Linksصفحه اول : صفحات کامل
 
جواب پيشنهادات
 

پاسخ در مورد تغيير کلاس 

با سلام و احترام 

با توجه به پروسه طولاني کلاس بندي ، که در مورد دانش آموزان از معلمين  و معاونين سال قبل نظر سنجي به عمل آمده است و تلاش شده تا کلاس  ها از نظر درسي و اخلاقي با هم تقريبا يکسان باشند .لذا جا به جا کردن دانش آموزان ديگر امکان پذير نمي باشد . لذا از شما تقاضا دارم تا با مدرسه خود همکاري نماييد .تا مانند گذشته بتوانيم مدرسه را به بالاترين رتبه ها در سطح منطقه و استان برسانيم .از شما دوستان خوب تشکر مي نماييم .

 


 

پاسخ در مورد سرويس

ولي دانش آموز کلاس اولي 

با سلام و درود در مورد استفاده از سرويس ون مي توانيد به خانم البرز مراجعه نموده و درخواست خود را ارائه دهيد . البته تعداد دانش آموزدر مسير شما بايد حد اقل 10 نفر باشد تا امکان اجرايي نمودن درخواست شما باشد .

 


 

پاسخ در مورد بازبيني در مورد بازبيني در مقررات باز نمودن درب مدرسه 

ولي گرامي فرخ امري 

با سلام و احترام 

با توجه به ساعت کاري مدرسه که نيم ساعت قبل از زنگ صبحگاهي ساعت 7:30 مي باشد . باز کردن در مدرسه قبل از ساعت 7 صبح امکان پذير نمي باشد زيرا مسئولين مدرسه حتما بايد ابتدا سر کار خود حاضر باشند تا بعد از آن بتوانند .پذيراي عزيزانمان باشند لذا با عرض پوزش امکان بازگشايي درب مدرسه قبل از ساعت 7 براي مجموعه امکان پذير نمي باشد .


 

پاسخ در مورد هزينه درخواست شده

قابل ذکر است رويه ي که در مدرسه ي قبلي شما صورت گرفته نمي تواند الگويي براي مدارس ديگر باشد.و ميزان موفقيت و رسيدن به اهداف در مدارس و توقعات اوليا با يکديگر متفاوت است .


 

پاسخ در مورد دريافت نمونه سوال 

حتما در ماه آبان قسمت دريافت نمونه سوال نيز فعال خواهد شد.

 


 

پاسخ در مورد  استفاده از امکانات زمين چمن پارک لاله 

دوستان خوبم امکانات  زمين چمن پارک لاله در اختياز شهرداري ناحيه دو مي باشد .در بعضي از زمانها امکان استفاده از اين امکانات فراهم و در زمانهايي امکان پذير نمي باشد .حتما تلاش خود را درجهت استفاده مجدد از اين امکانات خواهميم نمود .


 

پاسخ در مورد پيشنهاد خريد سيستم پيامک براي دبستان

از پيشنهاد شما ولي محترم کمال تشکر را داريم .خوشبختانه اين اقدام انجام گرفته و سيستم در حال بارگذاري اطلاعات بوده و به زودي مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 
  امروز    
  ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
  خبرنامه